Jeep Renegade e-Hybrid Türkiye’de

Jeep Renegade e-Hybrid donanım özellikleri ve araç içi teknolojileri  yenilenerek satışa sunuldu.

10 yıl önce satışa sunulduğu günden itibaren dünya çapında 2 milyona yakın satış adedine ulaşan Renegade, bu kez kullanıcılarına çevre dostu bir sürüş sunmayı hedeflemiş. Limited ve Summit versiyonlarıyla bayilerdeki yerini alan Jeep Renegade e- Hybrid, yenilenen versiyonlarıyla şehir yaşamı ve off-road yolculukları için bir alternatif olma amacında görünüyor.

Limited ve Summit versiyonlarıyla tercih edilebilecek Renegade e-Hybrid’in her iki donanım seviyesinde 10.1 inç yeni dokunmatik multimedya ekranı ve 10.25 inç dijital gösterge paneli standart olarak yer alıyor. Ayrıca yeni Dijital Geri Görüş Kamerası da göze çarpan detaylar arasında. Yeni nesil 130 HP güç ve 240 NM torklu, 1,5 litrelik 4 silindirli turbo benzinli motor ile 48-Volt bataryaya sahip 15 kw’lık elektrik motor modelin kalbinde yer alıyor.

7 ileri çift kavramalı şanzıman bulunan Renegade e-Hybrid, 0-100 km/s hızlanmasını 9.7 saniyede tamamlıyor. 5.7 lt/100 km’ye varan yakıt tüketimi ve 130 g/km’lik CO2 emisyonu da aracın diğer detayları arasında.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir