[tps_header][/tps_header]

İMTİYAZ SAHİBİ
LIFT Dijital İletişim Hiz. A.Ş. adına
Ömer Erdem
omerdem@lifttr.com

YÖNETİM

Yönetici Ortak
Ertuğ Özdemir
ertug@lifttr.com

 

YAYIN YÖNETMENİ

Burak Ertem
burak@autocar.com.tr

EDİTÖR

Mehmet Akif Doğan
mehmet@autocar.com.tr

FOTOĞRAF

Gürkan Çağlar
gürkan@lifttr.com

VİDEO EKİBİ

Fatih Yalçınkaya
fatih@lifttr.com

Ozan Baş
ozan@lifttr.com

KATKIDA BULUNANLAR

Murat Bostancı, Saffet Üçüncü, Rahşan Gülşan, Yalçın Arslan, Savaş Yılmaz

DİJİTAL OPERASYON 

Egemen Özten

egemen@stuff.com.tr

SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ 

Onur Ezer
onur@lifttr.com

REKLAM VE ÖZEL PROJELER

Onur Ezer
onur@lifttr.com

Meva Akgün
meva@lifttr.com

İDARİ / LOJİSTİK

Selçuk Ak
selcuk@lifttr.com

ABONELİK / MALİ İŞLER
Muhasebe
muhasebe@lifttr.com

Abonelik için:
abone@lifttr.com


LIFT Dijital İletişim Hiz. A.Ş.

Yeşilce Mahallesi Göktürk Caddesi Çeşni Sokak No:4 Kat 2
Kağıthane / İstanbul
0212 286 35 79
www.lifttr.com

Haymarket Consumer Magazines Genel Müdürü David Prasher
Uluslararası Direktör Alaistar Lewis
Avrupa & Amerika Lisans Geliştirme Direktörü David Ryan

Autocar, Haymarket Magazines’in lisanslı yayınıdır. Türkiye’deki yayın hakları LIFT Dijital İletişim Hiz. A.Ş.’ye aittir. Dergide yayınlanan yazı ve fotoğrafların tüm hakları yayınlayana, yayınlanan ilanların sorumluluğu ilan sahiplerine aittir. Yayınlayandan izin alınmaksızın tümüyle ya da kısmen kullanılamaz. Autocar, basın ve yayın ilkelerine uymayı taahhüt eder.