Vorsteiner’dan Cayman GT4’e takviye

Vorsteiner yeni V-CS aerodinamik kitini Cayman GT4’e uyarladı. Pistte daha iyi bir GT4 isteyenler için hazırlanan kit; yeni gövde eklentileri, karbon detaylar ve aerodinamik çalışmalar içeriyor.

Özel olarak hazırlanan; UV ışınları önleyici şeffaf vernikle kaplanan araçta, ön tampon altı spoiler, yan etekler, arka difüzör ve yükseltilmiş arka kanat karbondan imal edilmiş.

Bunlara ek olarak 19 inçlik dövme alaşım ‘V-FF 106’ jantlarla gelen araç, GT4 Clubsport’tan esinlenilmiş intibası bırakan; sarı,gri ve siyah tonlarla hazırlanmış yeni bir renk kombinasyonuna sahip.

Geliştirmelerle ilgilenen ekibin Thermal Club pistinde yapmış olduğu denemeler sonucunda, aerodinamik eklentilerle 1 saniye kadar daha hızlı tur zamanı elde eden GT4’ün, yükseltilen arka kanat sayesinde yüksek hızlı virajlarda daha fazla tutuş elde ettiği  de verilen bilgiler arasında.

Motor konusunda herhangi bir modifikasyon geçirmeyen GT4, bilinen 3.8 litrelik 6 silindirli üniteyle  385 beygir güç ve 420 Nm tork üretiyor.0-100 hızlanmasını 4.4 saniyede tamamlayan aracın Vorsteiner kitiyle birlikte pistlerde çok daha iyi zamanlar elde edeceğinden şüphe yok.

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir