Chery’nin “Uluslararası Kullanıcı Zirvesi” Başladı

Chery Group tarafından düzenlenen “2023 Uluslararası Kullanıcı Zirvesi”ni Wuhu-Çin’de başladı. Bu organizasyon 20 Ekim tarihine kadar devam edecek. 

Nisan 2023’te gerçekleşen Şangay Otomobil Fuarı’nda “8023” planını ve “Yeşil Kamu Huzuru Fonu”nu açıklayan Chery, “2023 Chery Uluslararası Kullanıcı Zirvesi”nde UNICEF (Birleşmiş Milletler Uluslararası Çocuklara Acil Durum Fonu) ve IUCN (Uluslararası Doğayı Koruma Birliği) ile anlaşmalar yapmayı planlıyor. Bu kapsamda yoksul ülke ve bölgelerdeki çocuklara gıda, temiz su, sağlık ve eğitim konularında yardım sağlamak için birlikte çalışılması öngörülüyor. Eş zamanlı olarak, “Kamu Huzuru Chery” girişimini somutlaştırarak ve küresel çevre dostu sürdürülebilir kalkınmaya yönelik sorumluluk ve bağlılığı yerine getirerek, küresel ormanların, okyanusların, su alanlarının ve yaban hayatının korunması için de doğaya dayalı çözümler sunulması planlanıyor.

Ekim ayının ortasında, Chery’nin denizaşırı kullanıcıları, etkili blog yazarları ve küresel ana akım medya, “2023 Chery Uluslararası Kullanıcı Zirvesi”ndeki toplu sürüş etkinliğine katılmak üzere Çin’in Wuhu kentinde bir araya gelecek. Şirket, dünyanın dikkatini çeken bir kamu hizmeti gezisini de kapsayan etkinliği aracılığıyla, daha sağlıklı bir küresel çevre için iş birliği yaparak ve olabilen tüm paydaşlarla birlikte çalışarak, yeni bir çevre dostu yaşam trendini tasvir etmeyi amaçlıyor. “Mass Ride Etkinliği”nde Chery’nin Eko-Ürünler sergisi, “Çevre dostu, Teknoloji, Aile, Arkadaşlık” marka konseptini canlı bir şekilde somutlaştırmayı hedefliyor.