Yeni Subaru Crosstrek e-BOXER Türkiye’de

Elektrik destekli e-BOXER motora sahip yeni Subaru Crosstrek lansmana özel 2 milyon 199 bin TL kampanyalı fiyatıyla Türkiye’de satışa sunuldu. 

Simetrik sürekli dört çeker sistemini standart olarak sunan Subaru Crosstrek markanın kendine özgü e-BOXER elektrik destekli güç aktarma ünitesine sahip. Yeni tasarımlı stereo kameraları ve geniş açılı ilave ön mono kamerası sayesinde görüş açısı ve çalışma alanı genişleyen yeni nesil EyeSight Sürüş Destek Sistemi Crosstrek’te standart olarak sunuluyor. Crosstrek’te sürücü ve yolcuların kafa salınımını önleyen tıbbi tasarımlı koltuklar ve yeni 11.6 inç dokunmatik ekrana sahip multimedya sistemi bulunuyor. 220 mm minimum yerden yüksekliğe sahip Crosstrek’te hem ileri hem de geri manevrada çalışabilen çift kademeli X-MODE bulunuyor.

Yen nesil EyeSight Sürüş Destek Sistemi ile donatılan Crosstrek e-BOXER, 8’i yeni, 3’ü geliştirilmiş olmak üzere 11 adet sürücü destek ve güvenlik fonksiyonu ile birlikte satışa sunuluyor.

İnsan vücudunda sürüş rahatsızlığı oluşturan durumları en yeni tıbbi araştırmalara dayanarak ortadan kaldıracak şekilde geliştirilen yeni ön koltuklar; hızlanma, direksiyon ve zorlu yollarda olağanüstü sürüş konforu sağlayacak şekilde omurganın alt bölgesini destekleyecek şekilde yeniden tasarlandı. Uzun yolculuklarda bile tüm yolcular için güvenli bir sürüş deneyimi sağlamak için istenmeyen iç mekan gürültüsü mükemmel titreşim sönümlenmesi sayesinde en aza indirildi. Baş salınımını önleyen koltuklar, azaltılmış ses rezonansı, azaltılmış yol ve motor gürültüsü sayesinde kullanıcıların daha az yol yorgunluğu, sırt ve boyun ağrısı ve özellikle uzun yolculuklar sırasında daha az yol rahatsızlığı yaşaması planlanmış.

Yeni Subaru Crosstrek Xclusive donanım paketiyle lansmana özel 2.199.000 TL’lik kampanyalı fiyatıyla Türkiye’de satışa sunuldu.