Yeni Skywell HT-i Türkiye İçin Geri Sayımda

Skywell modelini Türkiye’de kullanıcılarla buluşturan Ulu Motor, markanın HT-i modelinin hibrit versiyonunu Temmuz 2024 itibariyle Türkiye’de ön siparişlere açmayı planlıyor. 

Yoluna mevcut modellerine ek olarak SUV hibrit modelini de ekleyerek devam edecek olan Ulu Motor, Skywell’in yeni Hibrit SUV HT-i modelini Türkiye pazarına sunmak için mevcut çalışmalarına hız kazandırdı. Temmuz 2024 itibariyle HT-i modelin ön siparişlerini açmayı hedefleyen Ulu Motor, bu hamlesi ile Türkiye pazarındaki konumunu daha da güçlendirmeyi planlamakta.

Skywell, bu model ile sürdürülebilirlik ve performansın bir dengede buluştuğu yeni Hibrit HT-i modeliyle elektrikli araç sahipliğinde kararsız kalanlara yönelik ara bir çözüm sunmuş. SUV gövde tipiyle sunulan HT-i modelinde benzinli ve elektrikli motorun kombinasyonunu sunarken, sadece elektrik kullanımında 200 km’ye varan, elektrik-benzin karma kullanımda ise toplamda 1267 km’ye varan bir kullanım menzili sağlıyor.

Gelişmelere ek olarak, tasarım ödüllü yeni elektrikli sedan modeli olan Skyhome’un hibrit versiyonunun da hızlı bir şekilde Türkiye pazarına sunulmasına yönelik Skywell Türkiye Distribütörü Ulu Motor ile üretici firma Skywell arasında karşılıklı olarak mutabakat sağlandığı açıklandı.

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir