Volkswagen T-Cross Yenilendi

Pazara sunulduğu günden bu yana yıllık ortalama 300.000 global satış rakamına ulaşan Volkswagen SUV ailesinin en kompakt modeli olan T-Cross yenilendi.

Yeni T-Cross, önemli ölçüde iyileştirilen standart donanım ve çok sayıda teknoloji güncellemesiyle Şubat ayı sonu itibariyle Volkswagen showroom’larında yerini alıyor. Türkiye’de 3 farklı donanım seviyesiyle satışa sunulan Yeni T-Cross, 1.493.000 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim liste fiyatıyla satın alınabilecek.

 

 

 

Yenilenen T-Cross ile R-Line donanım seviyesi Türkiye’de ilk kez satışa sunuluyor. Turbo 1.0 TSI 115 PS motorla Life, Style ve R-Line olmak üzere üç farklı donanım seçeneğiyle satışa sunulan T-Cross, Parlak Sarı, Berrak Mavi ve Mercan Kırmızı olmak üzere üç yeni renk seçeneği ile alıcılarını bekleyecek.

Volkswagen T-Cross tüm donanım seviyelerinde, arka planda yenilenmiş bir yazılıma sahip yeni nesil 8” bilgi ve eğlence sistemi “Composition Media” ve 8’’ dijital gösterge paneli “Active Info Display” ile sunuluyor. Volkswagen’in IQ.DRIVE sürüş destek sistemleri kapsamında geliştirilen; şerit takip asistanı “Lane Assist”, yaya ve araç algılama özelliklerine sahip acil durum frenleme sistemi “Front Assist”, dinamik trafik işareti algılama sistemi “Dynamic Road Sign Display”, gelişmiş dikkat ve yorgunluk algılama sistemi “Driver Attention Monitor” Yeni T-Cross’un tüm donanım seviyelerinde standart olarak yer alıyor.

 

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir