Otomobiliniz üretilirken izlemeye ne dersiniz?

Ürettiği NSX‘lerden birini satın alan her müşterisine, özel bir film hazırlayan Acura‘yı duymuşsunuzdur. Japon üreticinin ‘İçeriden Deneyim’ adını verdiği bu uygulamaya şimdi yeni kalem daha katıldı: NSX‘inizin üretim aşamalarını izlemek.

Markanın Ohio, ABD’deki tesisinde gerçekleşen bu ‘İçeriden Deneyim’ etkinliği ile satın aldığınız NSX‘inizin dünyaya nasıl geldiğine tanık olabiliyorsunuz. İsterseniz, NSX‘in motorunun üretildiği Anna Motor Tesisi’ne bir turu da kapsayan bu deneyimle müşterilerini üretimim tüm aşamalarına ortak eden Acura, motor testlerini de yine NSX’in sahibinin gözünün önünde yapıyor.

Tüm bu aşamalarla yetinmeyenler için kendi NSX‘ini tesis içinde yer değiştirirken kullanma imkanı da sunan Acura, müşterilerini bu deneyim için Ohio’ya geldikleri taktirde lüks otellerde konaklatıyor.

Tahmin edersiniz ki bu hizmetin bir karşılığı var. Acura‘nın ayarladığı, 6 farklı opsiyonel başlıkla hazırlanan 1 veya 2 günlük bu İçeriden Deneyim’in fiyatı 2700 Dolar’dan başlıyor. Ne yazık ki Acura‘nın Türkiye pazarında etkinliği yok. Böyle bir deneyim programında aklı kalanların tek umudu ise Honda.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir