Nissan Juke Yeni Yüzüyle Tanıtıldı

Nissan, 2010 yılından bu yana 1,3 milyondan fazla kullanıcı ile buluşturduğu Juke modelinin Avrupa ön gösterimini dijital ortamda gerçekleştirdi.

Makyajlanan Juke’un iç mekanında, yeniden tasarlanan orta konsol ve gösterge panelinin yanı sıra, yenilenen iç mekan aynı zamanda donanım, ergonomi ve konfora yönelik iyileştirmeler de içeriyor. Araç içi bilgi-eğlence sistemi özellikleri de daha büyük bir dokunmatik ekran ve ek özelliklerle güncellenmiş durumda. Ayrıca makyajla birlikte N-Sport isimli yeni bir donanım seviyesi daha ürün gamına eklendi.

İlk nesil Juke’ta sevilen sarı gövde renginin yeniden sunulmasında müşteri beklentilerine cevap verilmesi hedeflenmş. Yeni sarının renk tonu önceki nesil Juke’un renginden farklı olduğu açıklandı. Yeni N-Sport donanımında uygulanan siyah tavan, yan aynalar, çamurluk kemerleri, ızgara ile A – B sütunlarının oluşturduğu kontrast ile yeni sarının etkisi daha da artması amaçlanmış.

Yeni Nissan Juke’un iç mekanında multimedya ekranının boyutu artırılmış. Yeni haliyle 12,3 inç büyüklüğünde bir ekran iç mekanda yer alıyor. Ayrıca bu ekran en uzak noktadaki dokunmatik yüzeye bile erişimi kolaylaştırmak ve aynı zamanda Juke müşterilerinin sevdiği kokpit hissini geliştirmek adına sürücüye doğru 8o eğimli olarak tasarlanmış. Juke kullanıcılarına kablosuz Apple CarPlay ve kablosuz Android Auto özellikleri de sunulduğunu belirtelim.

Yenilenmiş Nissan Juke  ikonik sarı gövde renginin yanı sıra daha saf beyaz bir görünüm içeren yeni inci beyazı rengi ve yeni metalik siyah renk şeçenekleri ile sunulacak. Juke modelinde 3 silindirli 1,0 litre hacimli DIG-T turbo benzinli motor yer alıyor. Bu motor 115 bg güç ve 200 Nm tork üretiyor.  Altı vitesli manuel şanzıman dışında 7 vitesli çift kavramalı (DCT) şanzıman da sunuluyor.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir