Jeep Avenger Türkiye’de Satışta

Jeep’in yüzde 100 elektrikli ilk temsilcisi olan Avenger’ın Türkiye’deki ön satışları başladı.

Markanın 2030 yılına kadar tamamen elektrikli araçlardan oluşacak ürün gamına öncülük eden Avenger, aynı zamanda Jeep’in dünyada sıfır emisyonlu en çevreci SUV markası olma yolundaki küresel elektrifikasyon stratejisinin önemli bir adımını temsil ediyor. Jeep’in marka DNA’sını kompakt boyutlara taşıyan Avenger, tasarım, tarz, işlevsellik ve gelişmiş teknolojik niteliklerle müşterilerin gereksinimlerini karşılamayı hedeflemiş.

Avrupa’da ‘Yılın Otomobili 2023’, ödülünü kazanan Avenger, kasım ayında Türkiye yollarıyla buluşacak. Satışa sunulan ilk 150 aracın 15 dakika içinde satıldığı belirtildi. Jeep online satış kanalı üzerinden, lansmana özel 1.559.000 TL’den başlayan fiyatlarla ön satışa sunulan Avenger; İstanbul, Ankara, İzmit, İzmir, Antalya ve Konya’daki showroom’larda sergilenmeye başladı.

Aracını online.jeep.com.tr üzerinden sipariş eden müşteriler, Avenger motor kaputu kaplaması (sticker) ile alma şansına sahip oluyorlar. Ayrıca Avenger alan herkes 20 bin TL değerinde şarj imkanı sunan EŞARJ enerji kartını da edinebiliyor.