JAECOO 7 Türkiye İçin Geri Sayıma Başladı

Çinli otomotiv markası JAECOO, Türkiye’ye giriş yapmak için yılın ikinci yarısını bekliyor.

“Klasikten Gelen, Klasiğin Ötesine” felsefesiyle Nisan 2023’te tanıtılan yeni nesil arazi aracı markası JAECOO, ilk şehirli off-road modeli JAECOO 7’yi Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor. Şehir içi ve arazi şartlarına uygun olarak tasarlanan JAECOO 7, Türkiye’de tanıtıldı.

Geleneksel arazi araçlarının performansını sunmakla kalmayan JAECOO 7, aynı zamanda bir takım modern ve akıllı unsurları da bünyesinde barındırıyor. Gücünü inovasyondan alan JAECOO 7, planlara göre resmi olarak yılın ikinci yarısında Türkiye pazarına girecek. Böylece JAECOO 7, Türk kullanıcılara daha kişiselleştirilmiş seçenekler sunarken, Türkiye off-road SUV pazarında yeni bir trende öncülük etmeyi amaçlıyor.

Firma tarafından titizlikle tasarlandığı amaçlanan JAECOO 7’deki “tetris görünümlü” farları, gizli kapı kolları gibi detaylara sahip. Otomobil tescilli teknolojisi ARDIS (Tüm Yollarda Sürüş Akıllı Sistemi) ile kullanıcı dostu olmayı amaçlamış. Bu sistem, JAECOO 7’nin yedi farklı sürüş dinamiklerinde şehir içi, banliyö, otoban, kum, su, kar, çamur, koşullarında ilerlemesine olanak tanıyarak kullanıcılara her türlü yol koşulunda sürüş deneyimi sağlıyor.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir