Elektrikli Fiat Topolino Türkiye’de

İki farklı gövde tipi bulunan Topolino’nun kapalı versiyonu (Topolino), 449 bin 900’TL’lik fiyatla FIAT showroom’larında ve markanın online satış kanalı üzerinden satışa sunuluyor.

Topolino’da opsiyonel olarak tercih edilebilen Plus Paket’te yer alan Arka Bagaj Taşıma Aksesuarı, ön panelde yer alan kumaş kaplamalı “Dolce Vita” saklama kutusu, Krom Yan Ayna kapakları Topolino’nun zarifliği daha da öne çıkartıyor. Plus Paket 30 Bin TL fark ile 479 bin 900 TL’den satışa sunuluyor.

FIAT, Topolino için lansmana özel bir de satış kampanyasını hayata geçiriyor. Sınırlı sayıda Topolino, mart ayında 150 Bin TL, 15 ay, yüzde sıfır faizli kredi imkânı ve aylık 10 bin TL’lik taksitle yeni sahiplerini bekliyor. Topolino’nun açılabilir tavanlı ve kapısız versiyonu olan Topolino Dolce Vita’nın satışına ise yaz aylarında başlanması planlanıyor.

Özel Mint Yeşili rengiyle tarzını ortaya koyan ve şehir hayatına kolayca uyum sağlamayı amaçlayan Topolino’da 14 inç’lik özel jant tasarımı ile dikkat çeken modelin boyutu (2,53 metre uzunluk) ve 45 km/s’lik maksimum hıza sahip. Aracın şarjı ise 75 kilometreye kadar menzil sunuyor. Topolino’nun aynı zamanda dört saatten daha kısa bir süre içerisinde şarj olan 5,4 kWh bataryaya da sahip olduğu açıklandı.

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir