BMW Films geri dönüyor!

BMW’nin 2001-2002 yıllarında otomobil dünyasına damgasını vuran filmleri geri dönüyor. BMW Films’in sinema dünyasının en iyi yönetmenleriyle yaptığı çalışmalar sonucunda; 2.sezon ve 8 kısa film olarak ortaya çıkan ‘The Hire’, farklı yönetmenlerle, farklı senaryolarla ve farklı isimlerle tekrar çekiliyor.

İlk 2.sezonda yer alan kısa filmlerin yönetmen koltuğunda; Ang Lee, Guy Ritchie, Tony Scott ve Iñárritu gibi 8 farklı özel yönetmen otururken; tekrar çekilmeye başlanan projenin ilk filminin yönetmenliğini ‘District 9’ filminden tanıdığımız Niell Blomkamp üstleniyor. İlk filmin arkasından kaç tane daha filmin çekileceği ve bu filmleri kimlerin yöneteceği ise şimdilik bilinmiyor.

Yönetmenler değişse de filmlerin baş rolündeki isim değişmiyor. Sürücü rolünü daha önceki filmlerde başarıyla üstlenen; Clive Owen, yeni filmlerde de rolünü koruyor. BMW’nin o döneme damga vuran modelleri; 740i, 540i, 328i Coupe, z3 Roadster, M5 ve z4’lerin direksiyonunda izlediğimiz usta İngiliz aktörün; yeni filmlerde hangi modelleri kullanacağı ise şimdilik bilinmiyor.

BMW Films’in hazırladığı web sitesi üzerinden yayınlanacak olan filmlerin ilki 23 Kasım Pazar günü yayınlanacak. Merakla bekliyoruz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir