Big Boyz Festival Kalamış Marina’da başlıyor

Türkiye’nin ilk ve tek hobi – aktivite festivali olan Big Boyz Festivali 3-4 Haziran 2023 tarihlerinde Kalamış Marina’da düzenlenecek.

Türkiye’de yapılan en büyük açıkhava etkinliği olma özelliğini devam ettiren Big Boyz Festival, İstanbul Kadıköy’deki Kalamış Marina’da 3-4 Haziran 2023 tarihlerinde düzenlenecek. Festival ayrıca çeşitli aktivitelerin yanında bir takım partilere de ev sahipliği yapacak. Festival ayrıca hobi meraklılarına otomobil, motosiklet, spor, eğlence, hava, kara ve denizde kullanılan, adrenalini doyasıya yaşatan araçları deneyimleme fırsatı sunacak.

Borusan Oto ve BMW Motorrad, Doğan Trend, MG Otomotiv ve Suzuki, Stafu-Pro, Otokoç, Motul, Victorinox, İzeştaş, Spormoto KTM, Harley Davidson, Mv Agusta, Ecovolt Scooter, Electrowind, Balcı Motor, Crawler, Java ve QJ Bluemotor, Amega, Büyüklere Oyuncaklar, Yemekalanı.com, Delapau Coffee, ve BBQ Sepeti gibi markalar da Big Boyz Festivali’nde yer alacaklar.

Big Boyz Festival’in organizasyon ortağı Heywork şirketinin kurucusu Koray Köprülü, katılımcı birçok firmanın piyasaya yeni sürdükleri ürünleri Big Boyz Festival’de ziyaretçilerle bu sene de buluşturacağını söyleyerek: ‘’Festivalimizde birbirinden değerli bir çok marka ve eşsiz ürünleri yer alacak. BMW, Türkiye pazarına yeni sunduğu % 100 elektirikli yeni çağın öncüsü olan İX ve İX1 modelini “sürdürebirlik mottom” diyenlerlerle tanıştıracak.’’ açıklamasını yaptı.

Festivalde ayrıca 90’lar partisi ve dans gösterileri olacak. Test sürüşleri, denizde jet surf ve flyboard, paten ve kaykay gösterileri gibi birçok spor aktiviteleri de alanda ziyaretçileri bekleyecek. Kadıköy Kalamış Marina’da sadece büyükler değil, çocuklar da aileleri ile birlikte Big Boyz Festival’de eğlence ve deneyim imkanı yakalayacak. Outdoor’a meraklı ziyaretçiler ise kamp malzemelerinin yer aldığı bir çok yaşam ekipmanlarını 2 gün boyunca inceleme fırsatı bulacak.