Musso Grand Türkiye’de

Güney Koreli 4×4 üreticisi SsangYong, Pick-Up segmenti olan Musso Grand modeliyle kullanıcısına güvenlik, konfor ve performansı birlikte sunmayı hedefliyor. Pick-Up SUV konseptiyle oldukça dikkat çeken Musso Grand ülkemizde 151 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Türkiye’ye iddialı giriş yapan Musso Grand, sınıfında üst sıraları hedefleyerek satışa sunuldu. SsangYong’un Pick-Up segmenti olan Musso Grand kaslı görünümünün altında kullanıcısına güvenlik, konfor ve performansı birlikte sunmayı amaçlıyor. Musso Grand radyatör ızgarası, merkezden uzanan krom çizgisi ile bir kimlik oluştururken, ön ve yanlardaki çizgileri ile dikkat çekiyor.

Musso Grand’ın iç kabini, sürücüsüne ferah ve ergonomik bir kullanım alanı sunmayı vaad ediyor. Geniş arka koltuk mesafesi, kabin içi geniş cepler, uzun yolculuklarda yorgunluğu azaltmak için dizayn edilmiş koltuklar, akıllı anahtar, üst düzey hoparlör ekipmanlarının yanı sıra  8 inçlik multimedya ekranı da Musso Grand modelinde yer alan özellikler arasında.

Musso Grand’ın gövdesi yüzde 79,2 oranında yüksek gergili 4 katmanlı şasiye sahip. Otomobil endüstrisinin ilk 1,5 GPa* ultra yüksek gergili çeliği ile üretilen Pick-Up’ı olmasıyla birlikte Musso Grand, Rexton G4 ile aynı kasa yapısını, teknolojiyi ve donanım zenginliğini paylaşıyor. Ayrıca Musso Grand, yüzde 70,8 artikülasyon ses indeksi ile geçmiş versiyonları ve rakipleri arasında yapılan karşılaştırmalarda sessiz bir sürüş konusunda da iddialı olduğunu gösteriyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir