Yeni Ford Explorer ile Sanal Test Sürüşü İmkanı

Tamamen elektrikli yeni Ford Explorer sanal bir test sürüşü deneyimi ile otomobil meraklılarının keşfine sunuldu. 

Otomobille simüle edilmiş interaktif test sürüşü; tercih edilen arka plan konumu, araç rengi ve eşlik edecek müzik ayarlandıktan sonra başlıyor. Sürüş boyunca drone, araç içi ve sinematik kameralar arasında geçiş yapılarak üç farklı açıdan da deneyimlenebiliyor. Testte Explorer’ın performansı ve yol tutuşunun yanı sıra dış ile iç mekân tasarım öğelerinden detaylar hakkında fikir sahibi olunabiliyor. Bu test sürüşü deneyimi yolculuk tamamlandıktan sonra çeşitli sosyal medya hesaplarından da paylaşılabiliyor.

Ford Explorer sadece 25 dakikada yüzde 10’dan yüzde 80’e kadar hızlı şarj kapasitesiyle de bu deneyime hazır durumda. Yoldayken en uygun şarj noktalarını bulmaya yardımcı olan, evde şarj ile daha düşük maliyetli elektrik kullanımı ile tam dolu bir batarya sunan Explorer otomobil tutkunlarını cezbetmeyi amaçlamış. Yeni nesil bağlantı özellikleriyle hareket halindeyken üst düzey dijital deneyim vadeden Explorer; kolay akıllı telefon entegrasyonuna, SYNC Move dokunmatik ekrana, iç mekâna göre özel uyarlanmış sesli ve bağlantılı bilgi-eğlence sistemine, kablosuz uygulama entegrasyonuna ve gelişmiş sürücü yardım teknolojilerine sahip.

Explorer ayrıca standart anahtarsız giriş ve arka tamponun altına dokunulmasıyla açılan akıllı bagaj kapağı sayesinde otomobil deneyimini kolaylaştırıyor. Explorer ve Explorer Premium olarak iki özel versiyona sahip olan tamamen elektrikli yeni Ford Explorer’ın 2024 yılında Avrupa ve Türkiye’de pazara sunulması planlanıyor.

Tamamen elektrikli Explorer’ı sanal test sürüşü ile keşfetmek için şu adresi ziyaret edebilirsiniz: https://driveelectricexplorer.com/