Volvo’da Araç Şarjı Beklerken Prime ve Youtube İzleme İmkanı

Volvo otomobil kullanıcıları otomobilini şarj ederken aracında yüklü olan Google Play Store’dan Amazon Prime ve Youtube uygulamalarını kullanabilecekler.

Bu özellik, Google Uygulamalar ve diğer hizmetlerin yer aldığı Android işletim sistemine sahip otomobiller için kullanılabilir olacak. Volvo Cars, otomobillerinde Prime Video’yu sunan ilk otomobil üreticileri arasında yer alıyor. Bununla birlikte YouTube uygulaması da Google yerleşik Volvo otomobillerde önceden yüklenmiş bir uygulama olarak sunulacak.

Stream more in your Volvo car with Prime Video and YouTube

Volvo Cars Yeni Otomobil Programları Global Başkanı Erik Severinson, “Otomobillerimizde Prime Video ve YouTube gibi hizmetlere erişim sunarak, sürücülerimizin hayatlarını daha konforlu hale getiriyor ve sürekli geliştirdiğimiz yazılım ve teknoloji altyapısını güçlendiriyoruz. ‘Müşterilerimizle birlikte büyüyen otomobiller üreteceğiz’ sözümüzü yerine getiriyoruz.” dedi. Volvo Cars firma ilkelerinde her şeyin temeli güvenlik olduğundan, video akışına erişim yalnızca otomobil tamamen hareketsiz olduğunda mümkün olacak.