Renault Zoe R110 Cenevre’ye hazır

Renault’un elektrikli ufaklığı Zoe, 108 beygir gücündeki ateşli versiyonu R110’la Cenevre Motor Show’da sahneye çıkmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıl Avrupa’da elde ettiği 30.134 adetlik satış rakamıyla EV otomobiller arasında önemli bir paya ulaşan Renault Zoe, yeni modeli R110’la pastadaki payını arttırmaya geliyor. 2012’de tanıtıldığı günden bugüne kadar artan satış rakamlarıyla Fransızların yüzünü güldüren model, R110 versiyonuyla ürün gamını zenginleştirecek.

92 beygir gücündeki mevcut Renault Zoe R90 modelinden 18 beygir daha güçlü olacak yeni R110, model gamının en güçlü ve en hızlı modeli olarak yollara iniyor. Hali hazırda satışta olan Zoe modellerinden farklı görünmeyecek yeni Renault Zoe R110, ürün gamının tepesinden satışa çıkacak.

Orta ve üst donanım paketleriyle birlikte satın alınabilecek R110; 16inçlik jantlar, anahtarsız giriş ve çalıştırma, far ve silecek sensörü gibi donanımları standart olarak sunacak. Güç artışıyla birlikte otomobilin menzilinde azalma olup olmayacağı ise bilinmezliğini koruyor.

 

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir