Motosiklette DRD imzası

Derindere Şirketler Grubu, Ataşehir’de açılışını gerçekleştirdiği Honda DRD Motorbikes Showroom’da motosiklet tutkunlarını bekliyor.

Türkiye’de başta operasyonel kiralama olmak üzere faaliyet gösterdiği her alanda zirveyi hedefleyen Derindere Şirketler Grubu, Honda DRD Motorbikes markası ile motosiklet iş kolunda yepyeni bir oluşuma imza attı. Bugüne kadar motosiklet sektöründeki varlığını Mototal ismi ile sürdüren Derindere Şirketler Grubu, bundan sonra Honda DRD Motorbikes markası ile hızla gelişen motosiklet pazarında geniş kapsamlı hizmet veren kurumsal bir marka olarak yoluna devam edecek.

GRKN0939

Derindere Şirketler Grubu’nun bu kapsamda sürdürdüğü iş kolunu Ataşehir’de açılan Honda DRD Motorbikes ile taçlandırdığını anlatan DRD Motorbikes Yönetici Ortağı Ali Yıldırıcı, motosiklet kullanıcılarının buluşma noktası olacak motosiklet kültürünü insanlara aşılayacak bir yer yaratma fikri ile bu noktaya geldiklerini ve motosiklet tutkunlarına hizmet anlamında devrim yaratmayı hedeflediklerini söyledi. Yaklaşık 2,5 milyon TL’lik bir yatırımla hayata geçirilen Honda DRD Motorbikes Ataşehir’in, Türkiye’de hızla büyüyen motosiklet pazarında ihtiyaç duyulan her türlü ürün ve hizmete yanıt verebilecek kapasitede olduğuna dikkat çeken Ali Yıldırıcı: “Kızıltoprak ve Hasanpaşa’daki şubelerimizin ardından bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz 1200 metrekare alanda kurulu yeni mağazamızda Türkiye distribütörü olduğumuz Spidi, Tucano Urbano, Premier, Artago, Gaerne ve Roleef gibi dünya devi markalarını motosiklet severlerle buluşturuyoruz. Öte yandan hem dünya hem de Türkiye’nin en çok satan motosiklet üreticisi Honda’nın en yeni modelleri de, mağazamızda motosiklet meraklıların beğenisine sunuluyor.

GRKN0914

Ayrıca ikinci el motosikletlerimiz de burada yeni sahiplerini bekliyor olacak. Hedefimiz motosiklet sektöründe hizmet anlamında, çıtayı biraz daha yükseltmektir. Mağazamızın motosiklet kültürünü insanlara yaşatacak, herkesin gelip keyifle zaman geçireceği ve tüm motosikletlilerin buluşacağı bir yer olmasını hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

GRKN0889

DRD Motorbikes Showroom haftanın altı günü Ataşehir Deluxia Palace’daki mağazasında motosiklet tutkunlarını bekliyor. Showroom’un dikkat çeken satış hizmeti de hangi tarz modelle ilgileniyorsanız o tarzın uzmanı bir satış sorumlusu sizinle ilgileniyor. Bu da DRD Motorbikes’ı satış konusunda rakiplerinden ayıran bir özellik olarak göze çarpıyor.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir