Fiat Yeni Egea Limited’i Tanıttı

7 yıldır Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobili olan Egea’nın, ürün gamının en üstünde konumlandırılan yeni versiyonu “Limited” satışa sunuldu. 

Sedan ve Cross gövde tiplerinde tercih edilebilecek ve ürün gamının en üst donanım seviyesini temsil edecek Limited özel seri Cross versiyonunda 17 inçlik alaşım jantlar, özel çizgi tasarım ayna kapakları ve tavan rayları yer alırken, özel limited logosu ve yeni lansman rengi “Orman Yeşili” yer alıyor. Otomobilin iç tasarımında ise kahverengi “eco-leather” koltuklar ve kapı panelleri dikkat çekiyor. Kahverengi ön konsol çıtası Egea Limited’ın stilini tamamlıyor.

Lansman rengi siyah olan Sedan gövde tipinde ise ön ızgara, ayna kapakları ve kapı kollarında siyah renk hakim. Sedan Limited’da Cross’tan farklı olarak ön konsol da kahverengi “eco-leather” tasarıma sahip oluşuyla ayrışıyor. Limited versiyonlarda; 10’’ tablet ekran, kablosuz şarj gibi donanımları içeren Lounge donanım seviyesine ek olarak; ön park sensörü, elektrikli bel desteği, ısıtmalı ön koltuklar, arka kolçak ve Sedan gövde tipinde eller serbest bagaj kapağı özelliği standart olarak yer alıyor.

Egea’nın tüm model ailesinde olduğu gibi yeni Limited serisinde de FIAT Connect uygulaması standart olarak sunuluyor. Egea’nın Sedan ve Cross gövde tiplerinde sunulan Limited versiyonları Eylül ayından itibaren 879.900 TL’den başlayan fiyatlarla FIAT Showroom’larında sahiplerini bekliyor.

FIAT Marka Direktörü Altan Aytaç, “FIAT Egea, lansmanından bu yana tüketicilerin yüksek beğenisini alıyor. Tasarım, konfor, sürüş ve bağlanabilirlik teknolojileri, dayanıklılık bakımından müşteri ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayan ve çıtayı sürekli yükselten Egea modelimiz, bugün Sedan ve Cross gövde tiplerinde devreye alınan “Limited” özel serisi ile yine fark yaratacak. “Egea Limited” versiyonlarında, FIAT kullanıcılarından da aldığımız geri bildirimleri değerlendirerek, iddialı ve şık tasarım ögeleriyle harmanlanan daha sportif bir özel seri geliştirdik. Egea ürün gamına eklenen yeni Limited versiyonları ile FIAT markası iddialı çizgisi ve liderliğini sürdürecek.” diye konuştu.