DS 4 “Esprit De Voyage” Koleksiyonuyla Türkiye’de

Premium kompakt hatchback segmentinde pazarda kendisine şans arayan DS 4, yeni ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonuyla Türkiye pazarında satışa sunuldu.

DS Automobiles, Ekim 2022’den itibaren TROCADERO ve PERFORMANCE LINE versiyonları ile Türkiye’de satılan DS 4 modeline ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonunu da ekledi. Turbo benzinli DS 4 ESPRIT DE VOYAGE PureTech 130 1.462.100 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, turbo dizel motorlu DS 4 ESPRIT DE VOYAGE BlueHDi 130’ün fiyatı ise 1.506.900 TL’den başlıyor.

DS 4, ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonu ekipmanlarıyla da dikkat çekiyor. PERFORMANCE LINE versiyonundan farklı olarak krom takviyeli parlak siyah ızgara, krom DS logosu ve özel süslemeli dış dikiz aynası ile farklılaşan ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonu 19 inçlik CANNES hafif alaşım jantlarıyla da ayrışıyor. İç mekandaki farklılıklar, çakıl grisi Paloma deri koltuklar, ısıtmalı masajlı havalandırmalı ön koltuklar, granit gri Nappa deri kaplı orta konsol, akustik izolasyonlu camlar, hava temizleme sistemi, hava kalite sensörü, Esprit de Voyage imzalı kapı eşiği süslemesi ve kablosuz cep telefonu şarj fonksiyonunu kapsıyor. DS 4 ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonunda ayrıca arka çapraz trafik uyarısı ve kör nokta yardımcısına ek olarak; adaptif hız sabitleyici ve direksiyon yardımcısı fonksiyonlarının bir arada çalıştığı yarı otonom sürüş yardımcısı DS DRIVE ASSIST de standart olarak sunuluyor.

DS 4 ESPRIT DE VOYAGE koleksiyonunda tüm bunlara ek olarak; DS 4 PERFORMANCE LINE’da opsiyonel olarak tercih edilebilen teknolojik ve tasarımsal açıdan ön plana çıkan DS MATRIX LED VISION Adaptif LED Farlar, dinamik arka sinyal lambaları ve siyah tavan standart olarak bulunuyor.