Citroen C3 Elle Türkiye’de

Citroen ve ELLE markaları arasındaki iş birliğinin ürünü olan C3 ELLE, 1.2 PureTech 110 HP EAT6 motoruyla ve 665.000 TL’lik fiyatıyla Türkiye pazarında satışa sunuldu. 

Citroën, ELLE ile olan macerasına yeni C3 ELLE adındaki sınırlı özel seri ile devam ediyor. C3’ün bu özel versiyonu, ELLE Dergisi’nin 21 Kasım 1945 tarihinde yayınlanan ilk sayısına atıfta bulunuyor. Siyah şerit üzerine sade beyaz harflerle “1945’ten Beri Ve Sonsuza Dek” imzası ilk bakışta dikkat çekiyor. İki ikonik Fransız marka arasındaki ortaklık, moda, zarafet, rahatlık ve sosyal konular üzerinden kadınlara hitap etmeye yönelik ortak bir tutkudan doğdu. Sürdürülebilir iş birliği kapsamında üretilen sınırlı adetteki Citroën C3 ELLE’in Türkiye satış fiyatı ise 665.000 TL. olarak açıklandı.

Citroen C3 ELLE’nin hem dışında hem de içinde siyah bir şerit üzerinde beyaz harflerle ELLE marka imzası olan “1945’ten Beri Ve Sonsuza Dek” ifadesi farklı noktalarda kullanılmış.  İki renkli Advanced Comfort koltuklarda ana döşeme olarak açık Prusya grisi kumaş kullanılırken, sırtlıkların üst kısımlarında koyu mavi-gri tonlarında rüzgar grisi Alcantara yer alıyor.