Autocar 196. Sayısı Yayında

Dergimiz Autocar’ın Ekim 2023 tarihli 196. Sayısı web sitemizde yayına girdi.

İngiltere’de 1895, ülkemizde de 2005 senesinden beri yayında olan dergimiz Autocar’ın 196. sayısı yayında.

“Son durum” sayfalarımızda ülkemizde ve yurt dışında otomotiv dünyasından son haberler yer alıyor. Autocar İngiltere editörlerimizin gerçekleştirdiği “İlk Sürüş” konularımızda ise Range Rover Velar, Toyota CH-R yer alıyor.

Lamborghini’nin sıra dışı modeli Sterrato ile İngiltere’nin zorlu toprak ralli etapları ve asfalt yollarında farklı bir deneyim yaşadık.

Detaylı “Yol Testi” köşemizin bu ayki konuğu ise Porsche 911 Carrera T…

Bu ay Autocar İngiltere’nin deneyimli editörü Andrew Frankel otomobil gazetecisi olmak isteyenlere tavsiye konulu bir yazı kaleme aldı.

“Lansman” sayfalarımızda ise Volkswagen’in ikonik hot hatch otomobili Golf GTI’ın ülkemizde satışa çıkan sekizinci nesli ve Honda’nın Avrupa ile aynı anda Türkiye’de lansmanını yaptığı ZR-V modelleri sizleri karşılayacaklar.

“Sürüş İzlenimi” konularımızda ise tamamen yenilenen ülkemizde yoğun ilgi gören Chery markasının lüks SUV modeli Tiggo 8 PRO, Renault Austral, Alfa Romeo Tonale Q4, BMW iX1 ve Hyundai i10 modelleri sayfalarımızı süslüyorlar.

“Motorsporları” köşemizde ise Transanatolia Rallisi, İspanya parkurlarında yarışan genç pilotumuz Kerem Kazaz, Körfez Pist Yarışı ve yurt dışı pistlerinde ülkemizi başarıyla temsil eden Ayhancan Güven ile Vedat Dalokay bulunuyor.

Dergimizin 196. sayısını https://autocar.com.tr/journal_archive/196/ linkinden okuyabilirsiniz

Keyifli okumalar diliyoruz.