Autocar 195. Sayısı Yayında

Dergimiz Autocar’ın Eylül 2023 tarihli 195. Sayısı web sitemizde yayına girdi.

İngiltere’de 1895, ülkemizde de 2005 senesinden beri yayında olan dergimiz Autocar’ın 195. sayısında yine birbirinden özel içeriklerle dopdolu.

“Son durum” sayfalarımızda ülkemizde ve yurt dışında otomotiv dünyasından son haberler yer alıyor. Autocar İngiltere editörlerimizin gerçekleştirdiği “İlk Sürüş” konularımızda ise Lotus’un son içten yanmalı motora sahip olan Emira I4, Mercedes-Benz yeni E-Serisi ve Porsche RS ailesinin en son üyesi 718 yer alıyor.

Yine Autocar İngiltere ekibinden Matt Saunders artık yollardan giderek çekilmeye başlayan V8 motorlu son üç efsanevi modeli bir araya getirdi ve “Karşılaştırma” sayfalarımızda…

Detaylı “Yol Testi” köşemizin bu ayki konuğu ise İtalyanların ikonik otomobili “Abarth” dokunuşlu Fiat 500e olacak.

“Lansman” sayfamızda ise geçtiğimiz ay katıldığımız ve ülkemizde satılan en ucuz elektrikli otomobil olarak lanse edilen yeni Dacia Spring’i tanıtıyoruz.

“Sürüş İzlenimi” konularımızda ise tamamen yenilenen Hyundai Kona’nın yanı sıra, MINI Cooper ALL4 Countryman, MG4 EV, BMW 2 Serisi Active Tourer, Mercedes-Benz A200 Sedan ve Citroen e-C4X sayfalarımızı süslüyorlar.

“Motorsporları” köşemizde ise ülkemizi yurt dışında başarıyla temsil eden Borusan Otomotiv Motorsport pilotları, Ali Türkkan – Burak Erdener, Salih Yoluç ve Racing Team Turkey ekibi ve Ayhancan Güven sizleri karşılayacaklar.

Dergimizin 195. sayısını https://autocar.com.tr/journal_archive/195/ linkinden okuyabilirsiniz.

Keyifli okumalar diliyoruz.