Yenilenen Alfa Romeo Giulia ve Stelvio Türkiye’de Satışta

Alfa Romeo’nun Giulia ve Stelvio modellerinin yenilenen versiyonları Türkiye’de pazara sunuluyor.

Alfa Romeo markası, ‘her yıl yeni bir ürün lansmanı’ stratejisini, 2023 yılında Giulia ve Stelvio modellerini yenileyerek hız kesmeden devam ettiriyor. Markanın iki önemli modeli, güç- ağırlık dağılımları, sürüş dinamikleri ve  teknolojileri ile Alfa Romeo’nun zamansız tasarım anlayışını yansıtıyor. Alfa Romeo, yenilenen Giulia ve Stelvio’da,  İtalyan tasarımını özgün bir yaklaşımla yorumluyor. İlk yansımalarının Tonale’de görüldüğü güncel karakteristik tasarım unsurlarıyla bütünleşen modeller, yine iddialı bir görünüme sahip olmayı hedeflemiş durumda.

Lüks sportif sedan pazarında yer alan Giulia ve markanın sportif SUV’si Stelvio, Türkiye’de 2.0 litre 280 HP motor ve dört tekerden çekiş sistemi ve müşterinin araç konfigürasyonunu kolaylaştıran, sade bir ürün gamı yaklaşımı ile pazara sunuluyor. Her iki model de lansmana özel versiyon Competizione ve ayrıca Veloce donanım seviyesiyle tercih edilebiliyor.

Mart ayından itibaren Alfa Romeo showroom’larındaki yerini alan yeni Giulia’ya 2.499.950 TL, Stelvio’ya ise 2.699.950 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatla sahip olunabiliyor.