Yeni Suzuki Swift Sport provada yakalandı

Suzuki‘nin, önümüzdeki haftalarda yapılacak olan Paris Motor Show‘da sahneye çıkarmayı planladığı yeni Swift‘in hızlı versiyonu Swift Sport; kamuflajlı haliyle yapılan testler sırasında kameralara yakalandı. Özenle gizlenmeye çalışılmış olsa da; aracın çizgileri yeni Swift Sport hakkında oldukça fazla ipucu verdi. Radikal değişimiyle dikkat çeken küçük Japon, şu an yollarda gördüğümüz Swift modellerinden oldukça farklı görünecek.

Performans odaklı olarak üretilecek olan Swift Sport; fotoğraflarda da görülen bir kaç farklı eklentiyle standart modellerden ayrılacak. Daha büyük hava girişlerine ve daha sportif bir ön tampona sahip olacak olan araç; ayrıca arka kısımda alışık olmadığımız şekilde konumlandırılan egzoz çıkışlarına, bagaj kapağının üst kısmına yerleştirilen bir kanata ve büyük ebatlı jantlara sahip olacak.

Suzuki Swift Sport’un; diğer Suzuki modellerinden tanıdığımız 1.4 litrelik turbosarjlı ünite ile donatılması bekleniyor. Minimum 140 beygir güce sahip olması beklenen modelde manüel şanzıman standart olacak.

unnamed (4) unnamed (3) unnamed (2) unnamed (1) unnamed (6) unnamed unnamed (5)

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir