Makyajlı Ford Mustang’in görselleri ortaya çıktı

2018 yılı için makyaj operasyonu geçirecek olan Ford’un efsanevi spor otomobili Mustang’in görselleri ve bilgileri yanlışlıkla yayınlanan broşürle birlikte ortaya çıktı.

Coupe ve Convertible kasaya sahip Mustang’in yeni versiyonunda yeni nesil şanzıman ve 3 farklı sürüş seçeneği sunulacak. Yayınlanan katalogta güncel 2.3 litre Ecoboost ve 5.0 litre V8 seçenekleri yer almaya devam ediyor. Fakat güç ünitelerinin beygir ve tork değerleri açıklanmadı. Bu da akıllara motorların daha yüksek güç üreteceği ihtimalini akıllara getiriyor.

Yeni Mustang’in ön ve arka tarafında makyajın izleri doğrudan gözüküyor. Daha aerodinamik yapıya kavuşan Mustang’in içerisinde de değişimler göze çarpıyor. Geleneksel göstergelerin yerini yeni modelde dijital göstergeler alıyor.

2018 model Ford Mustang’in gözle görülmeyen değişimleri ise özellikle yürüyen aksamda gerçekleşiyor. Güncellenen amortisör sistemi sayesinde Mustang sahiplerinin sürüş kalitesini artması hedefleniyor.

Akıllanan otomobil modasına yeni Mustang de uyuyor.. Mustang kullanıcıları Fordpass adı verilen akıllı telefon uygulamasıyla birlikte otomobillerini kilitleyebilecek, kilidini açabilecek, otomobillerini bulup dilerse telefondan çalıştırabilecek

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir