Joe Hıll bu kez Kadjar için çizecek

Renault yeni Kadjar araç lansmanı kapsamında, National Geographic Channel’ın şaşırtıcı programı Zihin Oyunları ile bir işbirliği gerçekleştiriyor ve İstanbul’luları gözlerine inanmaya davet ediyor.

Üç boyutlu illüstrasyonlarıyla dünya çapında rekorlara imza atan Joe Hill, 19-20 Haziran’da Beşiktaş Meydanı ve Şaşkınbakkal sahilinde yere 3 boyutlu çizimler yapacak.
National Geographic Channel’ın algı yönetimi ve illüzyonlar üzerine kurulu programı Zihin Oyunları ve Renault, markanın C- SUV segmentindeki yeni temsilcisi Kadjar’ın lansmanı için ilgi çekici bir çalışmaya imza atıyor. Halka açık alanlarda özel boyama teknikleriyle yaptığı üç boyutlu illüstrasyonlarla Guinnes Rekorlar Kitabı’nda yerini alan Joe Hill, iki gün boyunca İstanbullular için hem çiziyor, hem de tekniğini anlatıyor.
Joe Hill etkinlik kapsamında, 19 Haziran Cuma günü Beşiktaş Meydanı, 20 Haziran Cumartesi günü Şaşkınbakkal sahilinde, üç boyutlu illüstrasyonlarını canlı olarak uygulayacak ve bir yandan da izleyicilere üç boyutlu çizim eğitimi verecek.

kadjer_event

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir