Borusan’dan keyfi kredi

Borusan Otomotiv Premium ve TEB CETELEM işbirliği ile otomotiv finansmanında bir ilk: Keyfî Kredi

BMW, MINI, Jaguar ve Land Rover markalarına kiralama ve satın alma çözümleri sunan Borusan Otomotiv Premium; Türkiye’nin önde gelen, yenilikçi tüketici finansman şirketi TEB CETELEM’in geliştirdiği yepyeni bir ürün Keyfî Kredi ile , bireysel müşterilere ödeme tutarlarını değiştirebilme esnekliği sağlıyor.

Borusan Otomotiv Premium Genel Müdürü Kağan Dağtekin müşterilerin taleplerini dikkate  alarak oluşturulan Keyfi Kredi’nin avantajlarını şu şekilde açıkladı: “Keyfî Kredi ile müşterilerimiz taksit tutarlarını diledikleri zaman kolayca değiştirebilecekler ve bu sayede alım kararlarını daha rahat verebilecekler . Zira bu kredi kendilerine yıllar boyu sürecek bir kolaylık ve esneklik sağlamış olacak. Keyfî Kredi ile amacımız, hem markalarımız hem yetkili satıcılarımız hem de müşterilerimiz için değer yaratmak”

Keyfi Kredi Hakkında

0 kilometre ya da kullanılmış otomobil olması fark etmeksizin Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’ndan BMW, MINI, Jaguar, Land Rover veya BMW Motosiklet almayı tercih eden bireysel müşterilerin yararlanabileceği Keyfî Kredi, müşterilerin kredi kullanımını takip eden 6’ncı aydan itibaren diledikleri zaman aylık taksit tutarını, orijinal taksit tutarının %50’sini aşmayacak şekilde yukarı ya da aşağı yönlü değiştirebilmesini sağlıyor. Bu sayede müşteriler ödeme tutarlarını yükseltip taksitlerini daha erken bitirebilirken, hem faiz masraflarını azaltıyor hem de otomobilleri üzerindeki kredi rehin şehrini erkenden kaldırmış oluyorlar.

Örneğin; aylık taksidi 1000TL olan bir müşteri taksitlerinin 6’ncı ayından itibaren dilediği ay ödemelerini asgari 500TL, azami 1500TL olarak yapabilecek.

Keyfî Kredi kapsamında ödeme değişiklik talepleri 0850 252 44 44 numaralı İletişim Hattı’nı arayarak bildirilebiliyor.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir