V Weekend Motoring 27-29 Eylül’de

Geçen yıl Intercity İstanbul Park tarafından gerçekleştirilen V Weekend Motoring’in ikincisi için geri sayım başladı. 27-28-29 Eylül’de gerçekleştirilecek olan festivalde binlerce özel aracın yanı sıra otomobil ve motosiklet markalarına ait tanıtım standları bulunacak.

Intercity İstanbul Park tarafından geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen V Weekend Motoring’in ikincisi 27-29 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz yıl 50 bine yakın kişinin ziyaret ettiği festivalde bu yıl da yollarda nadir görülebilen egzotik ve klasik otomobiller, off-road araçları ve motosikletler ziyaretçilerle buluşacak. V Weekend Motoring Festivali’nde şovlar, drift ve akrobasi gösterilerinin yanı sıra birçok özel çocuk eğlence alanları ile yüzlerce indirimli ürün de olacak.

Ülkenin ve otomotiv sektörünün zor bir süreçten geçtiğini hatırlatan Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak, “Geçtiğimiz yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz V Weekend Motoring ile otomotiv sektörüne moral ve motivasyon sağlamıştık. Festivalimize katılan markalar, araçlarını müşterilerine hareketli bir şekilde tanıtma imkanı bulmuşlardı. Geçen yıl festivale 50 binin üzerinde insan katılmış ve markalar da potansiyel müşterilerine direkt erişim sağlamıştı. Festival anlayışını tamamen değiştiren etkinliğimizin bu yıl ikincisini yapıyoruz ve 3 gün sürecek olan V Weekend Motoring 2019’a 100 binden fazla ziyaretçi bekliyoruz. Böylece hem otomotiv sektörüne biraz moral ve motivasyon hem de tüm Türkiye’deki otomobil ve motosiklet meraklısı ve ailelerine güzel bir haftasonu geçirebilmelerini sağlayacağız” dedi.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir