Ford Otosan ticari ailesini bir araya getirdi

Ford’un ticari araç üretim kolu Ford Otosan, bugün düzenlenen bir lansman organizasyonuyla ticari ailesindeki tüm modelleri bir araya getirdi.

Hafif ve orta ticari araçlarının en yeni üyelerini ilk kez özel bir lansmanla bugün bir araya getiren Ford Otosan, “aile fotoğrafı” çektirdi. Transit Courier, Transit Custom Van, Transit Van, Transit Connect, Transit Kamyonet, Ranger, Tourneo Courier, Transit Minibüs, Tourneo Custom ve Tourneo Connect modellerinin sahne aldığı lansmanda konuşan Ford Otosan Pazarlama, Satış ve Satış Sonrası Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yücetürk; “Ford Otosan olarak, 50 yılı aşkın süredir ürettiğimiz Transit ve sonrasında gelişen, büyüyen ticari araç ürün portföyümüzle Türkiye ve Avrupa pazarlarındaki ticari araç liderliğimizi kesintisiz bir şekilde sürdürüyoruz. Geçen yıl, hafif ve orta ticari araç pazarında satışlarımızı 71.214 adede ve pazar payımızı yüzde 30,5’e yükselterek, Türkiye ticari araç pazarındaki liderliğimizi bir kez daha pekiştirdik. Avrupa pazarında ise Ford, son 2 yıldır devam ettirdiği pazar liderliğinin yanı sıra, son 25 yılın en iyi Ocak ayı satış başarısını da yakalayarak Avrupa’nın en çok tercih edilen ticari araç markası oldu. Ford ticari araçlarının ‘1 numara’ olmasının arkasında hem müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutmamız hem de kendimizi sürekli geliştirmemiz yatıyor. Ford olarak müşterilerimizin talep ettiği esneklik, yenilik, sağlamlık ve verimliliği en üst seviyede sağlayan teknolojilerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz.” dedi.

Sınıfının en geniş yükleme kapasitesini sunan Ford ticari ailesi, uzun ömürlü iç mekan malzemeleri ve yeni nesil multimedya sistemleriyle ticari araç rekabetinde önemli figürlerden biri. Ford SYNC3 teknolojisine sahip multimedya ekranlarının yardımıyla sesli komut sistemine sahip Ford kullanıcıları, ellerini direksiyondan ayırmadan multimedya sistemini kontrol edebiliyorlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir