BenzinLitre uygulaması mağazalardaki yerini aldı

Kullanıcı bazlı veri paylaşımı ile isteğinize en uygun benzin istasyonlarının bilgilerini bulabileceğiniz yerli “BenzinLitre” uygulaması mağazalardaki yerini aldı.

Yeni BenzinLitre uygulaması, en temiz akaryakıt istasyonunu, en yakın akaryakıt istasyonunu, benzin fiyatlarını, içinde sevdiğiniz kahveci olan benzin istasyonlarını tespit ediyor ve bunlarla da kalmayıp size mescid, lastik tamiri opsiyonu olan akaryakıt istasyonu bilgilerini dahi kullanıcı bazlı veri paylaşımı ile iletiyor. “İlk gördüğüm istasyona gireceğim” yerine “en doğru istasyona gireceğim” algısını oluşturmayı hedefleyen BenzinLitre, konumunuza en yakın akaryakıt istasyonlarını listeliyor.

BenzinLitre, kullanıcıya sadece uygun fiyatlı benzin hizmetinin haricinde birçok özellik daha sunuyor. Acil durumlarda en yakın istasyon, oto-lastik tamiri gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyor, aynı zamanda tüm marketler kapanmışken açık olan bir benzin istasyonunun marketini de bulmanızda size yardımcı oluyor. Uygulama sadece İstanbul değil tüm Türkiye’de kullanıma açık.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir