4×4 Dünyası İstMarina AVM’de Buluştu

Ekstrem sporlar ve 4×4 Dünyası’nın önemli temsilcilerinden Off-Road hobi araçları ve Motorsporları fotoğraf sergisi İstMarina AVM’de başladı.

Macera ve adrenalin tutkunlarını İstMarina AVM’de bir araya getiren bu sergide çeşitli Off-Road araçları, yükseltme kitleri, özel arazi lastikleri, 4×4 ve çekme off-road Kravanlar, araç üstü çadırlar ATV ve UTV’ler yer alıyor. Ayrıca arazi sürüşü için sıfırdan özel olarak tasarlanmış off-road versiyon Anadol ise bu sergide ilk defa görücüye çıktığını da belirtelim.

Serginin organizatörü 4×4 Dünyası dergisinin imtiyaz sahibi Mehmet Erel tarafından Türkiye’deki yarışlardan çekilmiş fotoğraflardan oluşan ‘Türkiye’de Motorsporları’ konulu fotoğraf sergisi de İstMarina AVM Marina katı etkinlik alanında ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.  Sergide yer alan fotoğraflar ise İstMarina AVM instagram hesabında gerçekleşen sosyal medya yarışması ile sahiplerini bulacak. Crawler Karavan, 4xFourart, Can-Am, Depar Motor, Maxi Garage, Brothers Camp, 4×4 Rescue Team, General Custom Garage, Anadol Team, Oltay Lastik, Borwa Garage ile Mitsubishi Aldatmaz’ın yer aldığı 18 Ekim’e kadar devam edecek sergi, 3 gün boyunca Kartal sahilde yer alan İstMarina AVM’de meraklılarına heyecan dolu bir gezinti yaşatmaya devam edecek.