Dacia Modellerini Yeniliyor

Dacia’nın tamamen yenilenen Yeni Sandero, Sandero Stepway ve Logan modelleri 29 Eylül 2020’de tüm detaylarıyla tanıtılacak.

Logan ile başlayan ve bugüne kadar ürün gamını arttıran Dacia, 15 yıldan bu yana otomobilde dönüşümü gerçekleştiriyor. Bu 15 yılda, Dacia markası müşteri odaklı yaklaşımını her zamanki gibi sürdürürken, modernize edilen 2 yeni modeli ile yeni bir boyut kazanıyor.

Yeni Sandero belirgin hatları ve dizayn detaylarıyla daha güçlü bir karakter ve sağlamlığa vurgu yapan tasarımıyla yola çıkmaya hazırlanıyor. Otomobil, bir önceki nesle göre daha eğimli ön camı ve alçak tavanı dikkat çekiyor. Sandero’nun yerden yüksekliği artmasına rağmen geniş kanalları ve tekerlek yapısı sayesinde daha alçak izlenimi veriyor. Yeni Sandero Stepway ise, Dacia ürün gamının çok yönlü modeli olarak öne çıkıyor. Bu model SUV DNA’sı vurgulanan ve macerayı çağrıştıran tasarımı ile Sandero’dan farklılaşmış durumda. Daha belirgin hatlara sahip kaput, ızgara altındaki krom Stepway logosu sis farlarının üzerindeki eğimli yapı modeli fark edilir kılıyor.

Tamamen yeniden tasarlanan Yeni Logan’ın silueti bir önceki nesle göre biraz daha uzun. Otomobilin yenilenen çizgisine; akıcı tavan çizgisi ve yüzeyi daraltılmış yan camlar katkıda bulunuyor. Y formundaki farlar, gövdenin hatlarıyla uyumlu jantlar, daha şık tasarıma sahip kapı kolu gibi ayrıntılar Yeni Sandero ile benzerlik taşıyor.

 

.